Košarkarski superšolar za mlajše deklice

Mlajša deklice so v ponedeljek, 20. 1. 2020, v Sladkem Vrhu igrale finalni turnir občinskega prvenstva v košarki. Vedeli smo, da treningi dajejo nova znanja in pričakovali smo dan, ko bomo na tekmah to tudi pokazali. Na prvem srečanju proti domači šoli smo začeli rezervirano in prepričljivo, kar z 10 : 0 izgubili prvo tretjino. Ko smo že pomislili, da nas bodo domačinke zlahka premagale, smo v drugi tretjini izvedli preobrat in se domačinkam približali na točko zaostanka. V razburljivi končnici tekme smo nato v tretji tretjini z odlično obrambo in zadetimi odločilnimi meti, tesno a zasluženo zmagali. Nato smo premagali še nasprotnice iz Lovrenca in prvič osvojili občinsko prvenstvo. Bravo dekleta! Veliko sreče na področnem prvenstvu, ki bo mogoče prav v naši šolski dvorani!